×

دریافت کاتالوگ

جهت دریافت کاتالوگ لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.

×

ثبت اطلاعات تماس

اطلاعات تماس خود را ثبت کنید، در اولین فرصت باهاتون تماس می گیریم.

×

دمو آنلاین

جهت دریافت دمو آنلاین لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.مشخصات نرم افزار به پست الکترونیکی شما ارسال می شود.

×

درخواست برگزاری جلسه

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل نمایید.در اولین فرصت جهت برگزاری جلسه با شما هماهنگ می شود.

×

درخواست مشاوره

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با نرم افزار روزینت فرم زیر را تکمیل نمایید؛ کارشناسان ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار می نمایند.

تماس
×
تماس با روزی نت
021-91009070
دریافت کاتالوگ جهت دریافت کاتالوگ اینجا را کلیک کنید
ثبت اطلاعات تماس اطلاعات تماس خود را ثبت کنید، در اولین فرصت باهاتون تماس میگیریم
×
مشاهده دمو آنلاین جهت برگذاری جلسه دمو آنلاین اینجا را کلیک نمایید.
درخواست جلسه دمو جهت برگذاری جلسه دمو اینجا را کلیک نمایید.
مشاهده دمو آفلاین جهت مشاهده فیلم های مرتبط با سیستم روزی نت اینجا را کلیک نمایید.
دمو
درخواست مشاوره

بیشتر بفروشید

نرم افزار فروش روزی نت مدیریت اطلاعات فعالیت های فروش از جمله تعریف مشتریان، فروشندگان، صدور پیش فاکتور، فاکتور و فاکتور برگشتی و همچنین گزارشات کامل و جامعی از تمامی ابعاد فروش را ارائه می دهد، همچنین این نرم افزار با نرم افزارهای انبار جهت صدور حواله کالای فروش رفته و رسید جهت فاکتور برگشتی، دریافت و پرداخت جهت تسویه فروش، حسابداری جهت ثبت های حسابداری بر قرار می کند؛

ارتباط با مشتریان فروش گزارشات مدیریت خرید انبار خزانه داری حسابداری

امکانات کامل نرم افزار فروش روزی نت

با اتکا به نرم افزار فروش روزی نت می توانید روند پیشرفت فروش فروشنده یا گروه مشتریان را رصد کنید و با تصمیمات خوب فروش نقاط ضعف سازمان فروش را به قوت تبدیل نمایید.

کلاس قیمت

کلاس قیمت

اکثر شرکت ها، مشتریان خود را به لحاظ قیمت فروش و تخفیفات تقسیم بندی می کنند، قطعا از مشتریانی که بیشتر خرید می کنند پول کمتری می گیرید، یعنی سودی که از این مشتریان می کنید بر روی تعداد بیشتر در فروش هست، به همین دلیل سیاست های قیمت گذاری کالا و خدمات در روزی نت کلاس بندی می شود.

پیشنهاد ما اینست که مشتریان خود را در سه کلاس طلایی، نقره ای، برنزی دسته بندی کنید و مشتریان VIP خود را در کلاس طلایی قراردهید و قیمت های این کلاس مناسب تر باشد و مشتریان عادی یا گذری خود را در کلاس برنزی قرار دهید.

همچنین در کلاس قیمت می توانید درصد تخفیف درنظر بگیرید، قطعا تخفیفی ک به مشتریان طلایی می دهید بیشتر از مشتریان برنزی خواهد بود.

نحوه فروش

نحوه فروش

نحوه فروش مشخص کننده نحوه تسویه با مشتریان هست، پیشنهاد ما نقدی و غیر نقدی هست، با این تفکیک می توانید بفهمید که هر فروشنده چه میزان نقدی فروخته است و چه میزان غیر نقدی همچنین روش خرید مشتریان را تحلیل کنید. ضمنا نحوه فروش حساب معین سمت بدهکار فروش را مشخص می کند.

گروه اصلی مشتری

گروه اصلی مشتری

قطعا نیاز هست که علاوه بر بخش بندی مشتریان از لحاظ سیاست قیمتی (کلاس قیمت)، مشتریان خود را از ابعاد دیگری نیز بخش بندی کنید، به عنوان مثال شما فروشنده تجهیزات پزشکی هستید و مشتریان شما بیمارستان ها، داروخانه ها و شرکت های پخش هست، این می تواند یک نوع گروه بندی مشتریان باشد.

گروه فرعی مشتری

گروه فرعی مشتری

گروه فرعی مشتریان، امکان دیگری هست که در اختیار شما قرار گرفته تا از یک منظر دیگر بتوانید مشتریان خود را گروه بندی کنید، مثلا شما فروشنده تجهیزات پزشکی هستد و گروه اصلی مشتریان شما بیمارستان ها، داروخانه ها و شرکت های پخش هست، در گروه فرعی مشتری شما می توانید مشتریان خود را به دو گروه خصوصی و دولتی تقسیم کنید با ترکیب گروه اصلی و فرعی شما 6 بخش مشتری خواهید داشت، حال می تواند عملکرد سازمان فروش خود را در بخش خصوصی و دولتی هم ارزیابی کنید.

مشتری

مشتری

مشتری رکن اصلی اطلاعاتی نرم افزار فروش روزی نت هست، در این بخش، شما می توانید اطلاعات کامل و جامعی از مشتری شامل نام، شماره های تماس، آدرس ها نگهداری کنید، در تعریف مشتری، کلاس قیمت مشتری، گروه اصلی و فرعی مشتری مشخص می شود. همچنین به منظور جلوگیری از تکرار نام مشتریان، هنگام تعریف نام مشتری اسامی مشابه به شما نمایش داده می شود تا در صورتیکه مشتری قبلا تعریف شده است مجدد تعریف نگردد.

پیش فاکتور

پیش فاکتور

گاها بنا به درخواست مشتریانتان جهت تایید در سازمانشان و خرید فرم پیش فاکتور توسط شما تنظیم و ارسال می-گردد، در پیش فاکتور شما بر روی کالای درخواستی مشتری و قیمت و تخفیفات به توافق می رسید. در پیش فاکتور مشتری، کلاس قیمت، تخفیفات و جوایز، مالیات ارزش افزوده، فروشنده، لیست کالاها و خدمات و قیمت هر کدام مشخص می گردد. پیش فاکتور در دو وضعیت ثبت و تایید ذخیره می شود و امکان چاپ آن وجود دارد. در صورتیکه پیش فاکتور تایید شود می توان بر مبنای آن فاکتور صادر کرد.

فاکتور

فاکتور

فاکتور فروش یا صورتحساب فروش کالا و خدمات، اعلامیه مالی هست که به مشتری اعلام می کند که در ازای فروش کالا یا خدمات به ایشان ضمن اعلام جزئیات فروش چه بدهی برای ایشان در نظر گرفته شده است. بعد از تایید فاکتور ثبت حسابداری مربوطه تنظیم و صادر می گردد. فاکتور مبنایی برای خروج کالا از انبار و تحویل به مشتری می باشد. با تایید فاکتور حساب های دریافتنی از مشتری و درآمد فروش کالا و خدمات و تخفیفات و مالیات ارزش افزوده درگیر می شود.

فاکتور برگشتی

فاکتور برگشتی

ممکن است به هر دلیلی کالایی که فروخته ای توسط مشتریانتان برگشت داده شود، برای این منظور فرم فاکتور برگشتی جهت ثبت این اطلاعات پر می شود. این فرم می تواند بر مبنای فاکتور ثبت شود یا اینکه بدون مبنا و بر اساس توافق با مشتری باشد. بر مبنای این فرم می توان رسید کالای برگشتی در انبار را ثبت کرد.

مرور فروش

مرور فروش

مرور فروش به شما امکان می دهد تا میزان فروش و برگشتی خود را به تفکیک سال، ماه، استان، شهر، گروه اصلی مشتری، گروه فرعی مشتری، فروشنده، مشتری، گروه کالا و کالا و تا ریزی ترین اطلاعات گزارش بگیرید. مرور فروش به صورت مرحله ای طراحی شده است و می توانید مثلا فروش یک سال را به ریز ماه بگیرید.

آنالیز فروش

آنالیز فروش

در این گزارش می توانید به تفکیک تمامی المان های موجود در فروش (سال، ماه، استان، شهر، گروه اصلی مشتری، گروه فرعی مشتری، فروشنده، مشتری، گروه کالا و کالا) میزان فروش را گروه بندی کنید و از فیلترهای مناسب استفاده کنید تا ارزیابی مناسبی از سازمان فروشتان داشته باشید.

رویه فروش

رویه فروش

در این گزارش مشخص می شود که هر پیش فاکتور یا فاکتور در چه وضعیتی قرار دارد، آیا تحویل شده یا هنوز در فرآیند قرار دارد.

پشتیبانی

پشتیبانی

روزی نت با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه و آموزش دیده همواره در کنار کارکنان سازمان شماست تا به شما اطمینان دهد کارها به روش صحیح انجام می شود؛

بیشتر بدانید

استقرار

استقرار

روزی نت با استقرار نرم افزارهای خود در سازمان شما، یک چارچوب سازمانی را ایجاد می کند و نظام قانون مندی برای شما به ارمغان می آورد؛


بیشتر بدانید

آموزش

آموزش

ما در روزی نت اعتقاد داریم که آموزش کارکنان شما موجب رشد دانش و بالا رفتن سطح سازمانی شما می گردد؛


بیشتر بدانید